ÖVRIGT / Speglar / Spegellampetter 4515342
nr 451 5342
Spegellampetter
1 par, tenn, höjd: 32 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2007
kl 16:06:11
6/2 21:43:00
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn